Prekių pristatymas

Prekių pristatymas

PREKIŲ PRISTATYMAS IR ATSIĖMIMAS

  1. Užsakymų pristatymui Lietuvoje naudojamės kurjerių tarnybos UAB “DPD Lietuva” paslaugomis (pristatymas į namus ar biurą). Prieš atvykdamas, kurjeris informuos skambučiu arba trumpąja žinute (SMS) apie planuojamą pristatymo laiką. Prekės pristatomos per 3 – 5 d.d. Užsakius savaitgalį, išsiunčiama anksčiausiai pirmadienį, gausite kitą darbo dieną.
  2. Taip pat galite pasirinkti Jums patogų DPD  terminalą ir atsiimti siuntą Jums patogiu laiku.
  3. Pirkėjas, įsigydamas prekę, gali pasinaudoti galimybe atsiimti prekę sandėlyje, jo darbo valandomis. Atvažiuokite atsiimti prekes tik gavę pranešimą el.paštu, kad Jūsų prekės paruoštos atsiimti.
  4. Siuntų kainos iki 5 kg Lietuvoje:

Pristatymo kaina į namus, į darbą ar kitu nurodytu adresu  – 4,34 Eur su PVM

Pristatymo kaina į DPD paštomatą – 3 Eur su PVM

Perkant prekių už 70 eurų ir daugiau, prekių pristatymas į paštomatus visoje Lietuvos teritorijoje – NEMOKAMAS. Perkant prekių iki 70 eurų vertės – pristatymo kaina 3,00 eur

*Prekių pristatymo kainos viršijus 5 kg svorį kiekvienu atveju derinami atskirai.

  1. Jeigu Pardavėjas E-parduotuvėje nurodo prekių pristatymo, siuntimo ar atsiėmimo mokesčius, Pardavėjas turi teisę juos keisti savo nuožiūra. Galiojantys įkainiai yra nurodomi užsakymo formavimo lange taip, kad Pirkėjas turi galimybę su jais susipažinti iki patvirtindamas užsakymą.
  2. Jeigu Pardavėjas E-parduotuvėje nurodo prekių pristatymo, siuntimo ar atsiėmimo terminus, Pardavėjas turi teisę juos keisti savo nuožiūra. Galiojantys terminai yra nurodomi užsakymo formavimo lange taip, kad Pirkėjas turi galimybę su jais susipažinti iki patvirtindamas užsakymą.
  3. Prekių pristatymo Pirkėjui terminas yra pradedamas skaičiuoti nuo kitos darbo dienos.
  4. Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl trečiųjų asmenų kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.
  5. Pirkėjui priėmus siuntą be pastabų laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka Pirkimo–pardavimo sutarties sąlygas, o papildomos paslaugos, susijusios su prekių pardavimu bei pristatymu, atliktos tinkamai.
  6. Pardavėjas neatsako už tai, kad E-parduotuvėje nurodytų prekių spalva, forma, kvapas ar kiti parametrai gali neatitikti realaus prekių dydžio, formos, spalvos, Pirkėjo įsivaizdavimo dėl Pirkėjo naudojamo monitoriaus ypatybių, Pirkėjo subjektyvaus vertinimo.

 

SVARBU!

Nurodykite tikslų savo telefono numerį ir el. pašto adresą, nes būtent Jūsų nurodytais kontaktais bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija.